ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Penye Şal

Nefes aldıran ve nem transferi sağlayan %100 pamuk kumaştan üretilen, tesettürlü kadınların başlarını kapatmak için kullandıkları örtüye penye şal denir. Penye şal modellerinin birçok çeşidi bulunur. Özellikle yaz aylarında kadınların tercihi olan ince penye şal seçenekleri nefes aldıran yapısıyla terletmez ve serin hissettirir. Pamuk şal modelleri sadece yazın değil kışın da tesettürlü kadınların bir numaralı tercihidir. Kış aylarında kullanılan pamuk şal modelleri, kalın yapısıyla ve polyester karışımlı pamuk kumaşlarıyla daha sıcak tutar. Pamuk şal modelleri yaz-kış kadınların sıkça tercih ettiği şal seçenekleri arasında yer alır. Pamuk şal fiyatlarının uygun olması da tesettürlü kadınların kombinlerinde pamuk şal modellerini tercih etmesinin nedenlerinden biridir. Bu talep doğrultusunda markalar yeni sezon pamuk şal modellerine ve seçeneklerine koleksiyonlarında yer verir.

Penye Şal Modelleri

Pamuk şal modelleri arasında yer alan penye şal, penye kumaştan üretilen baş örtüsüne denir. Penye şal modelleri esnek kumaş yapısı sayesinde tesettürlü kadınların özellikle günlük hayatlarında ve spor yaparken bir numaralı tercihi olmaktadır. Penye şal modelleri ince yapısı ve hafifliğiyle başta ağırlık yapmaz. Bu yüzden gün boyunca tesettürlü kadınlara kullanım kolaylığı sunar.

Pamuk Şal Seçenekleri

FAHHAR’ın şal modelleri arasında yer penye şal, çağla, ekru, gri, indigo, krem, siyah, vizon ve yağ yeşili renk seçenekleriyle şimdi satışta. Yeni sezon penye şal seçeneklerimizin siyah, gri, vizon ve krem renkleri her kombininize uyum sağlayan renkleriyle dolabınızın vazgeçilmez parçalarından biri olacak. Yeni sezon penye şal modelimizin indigo rengini, kruvaze kapitone kabanlarımızın yeşil rengiyle ve yüksek bel mom jean panrolonlarımızın açık mavi rengiyle kombinleyerek tarzınızda fark yaratabilirsiniz. Yeni sezon penye şal modelimizin çağla rengini, cep detaylı kapitone kabanlarımızın acı kahve rengiyle ve wide high palazzo jean panrolonlarımızın bej rengiyle kombinleyerek basic bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak yeni sezon penye şal seçeneklerimizi incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bütçenize uygun penye şal fiyatlarıyla ve yerli üretim garantisiyle FAHHAR’dan alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çerez Kullanımı