ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Triko Modelleri

Giyim alanında en çok tercih edilen triko kıyafetler kişiye hem rahatlık hem de özgüven sunmaktadır. Tasarlanan triko parçaların tamamı yeni sezonu yansıtacak düzeyde hazırlanmaktadır. Son zamanların beğenilen kumaş yapısı olarak triko parçalar tercih edilmektedir. Triko giyim desenli kumaş seçenekleri üzerinden hem tunik hem de bluz ürünleri sunmaktadır. Alt giyim kategorilerinde ise yüksek bel detayı bulunan salaş kesim bol paça triko pantolonlar bu sezonun vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Farklı pek çok triko kıyafet parçası kategorilerimiz altında yer almaktadır.

Kadın triko modasını yakından takip eden kişiler için birbirinden farklı ürünler site içerisinde hazırlanmaktadır. Desenlerin ve renklerin hakimiyeti ile ortaya çıkan kadın triko parçalar kişiye yaptığı kombinde rahatlık sunmaktadır. Kadın triko kıyafetlerinde salaş kesim modeller bu sezonun en beğenilen ürünleri olarak bilinmektedir. Triko uzun hırka modelleri ve tunik seçenekleri ile kadın triko kategorisinde yer alan tüm ürünler özenle hazırlanmaktadır. Tüm tasarımlar 2023 modasını yansıtacak şekilde belirlenmektedir. Ürünlerin yer aldığı kategoride farklı renk seçenekleri bulunmakta.

Bayan Triko Ürünlerinde Yeni Sezon Tunik Modelleri

Bayan triko ürünlerinde birden fazla ürün seçeneği ve kategorisi hazırlanmıştır. Ürünlerin tamamı özel üretim ve tasarım aşamalarından geçmektedir. Sezonun beğenilen renk geçişleri ile beraber bayan triko parçaları da şıklık sunmaktadır. Kaliteli ve şık görünüm kazandıran bu ürünler yeni sezonun beğeni toplayan kıyafet parçaları arasında da yer almaktadır. Üstelik kıyafetler için birden fazla kombin önerisi de sitede hazırlanan bayan triko kategorisinde yer almaktadır. Tüm modeller kişinin bedenine uygun şekilde tasarlanmış ve bayan triko kategorisi içerisinde sunulmuştur.

Uzun ve Salaş Kesim Şekilde Tasarlanan Bluz Modelleri

Yeni sezon kıyafet modasını yakından takip eden kişiler için eşsiz parçalar hazırlanmaktadır. Ürünlerin tamamı yeniliklere uygun şekilde model seçimi oluşturmaktadır. Üstelik uzun ve salaş kesim bluzlar ile beraber birden fazla model de site içerisinde yer almaktadır. Yeni sezon modasını üzerinde taşımak isteyen kişiler için farklı pek çok güncel model de site üzerinden yayınlanmaktadır. Müşteriler aradıkları bluz modeline triko kategorisi ile beraber ulaşmaktadır. Pek çok kişinin severek tercih ettiği bu triko giyim ürünleri yeniliklere uygun şekilde tasarlanarak sitede hazır bulunmaktadır.

Alt Giyim Kategorisinde Yer Alan Bol Paça Yüksek Bel Triko Pantolonlar

Güncel alt giyim ürünleri arasında bu sezon yüksek bel pantolonlar ön plana çıkmıştır. Özellikle triko kumaşından tasarlanan ürünlerin tamamı alt giyim kategorilerini de harekete geçirmektedir. Son zamanların renkleri ile hazırlanan yüksek bel pantolonların bel kısmında ise lastik detayı bulunmaktadır. Böylelikle farklı bedenlere sahip pek çok kişi bu pantolon modelleri ile beraber rahat kombinler oluşturmaya başlamaktadır.

Sezonun En Çok Tercih Edilen Renkleri ile Hazırlanan Triko Kıyafetler

Triko giyimi hem rahat kombin oluşturma hem de gün boyu rahat etme anlamında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Özellikle tasarlanan kıyafetlerde renk seçenekleri de kişilerin ilgisini çekmektedir. Renk kullanımlarında bu sezon canlı tonlar ön plana çıkmıştır. Kırmızı ve mint yeşili renkleri ile tasarlanan birbirinden şık triko giyim parçası bulunmaktadır.

Rahat Kombin Oluşturmaya Yardımcı Olan Triko Parçalar

Rahat kombin oluşturmaya yardımcı olan triko parçaların tamamı yeniliklere uygun şekilde hazırlanmaktadır. Özellikle her bedene uygun parça sunan bu triko kategorisi farklı tarzlara da uyum sağlayacak model seçenekleri hazırlamaktadır. Kombinlerin tamamı 2023 sezonunu yansıtmaktadır. Hem kaliteli hem de şık ürünler ile gün içerisinde özgüvenli hissetmek mümkündür. Ürünlerin tamamı yeni sezon parçaları altında kategorilenmektedir. Kalitenin doğru adresi fahhar.com’da tüm modeller sizi bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı