Kadın Atkı

Kış aylarında soğuğa karşı koruyucu özelliği olan ve boyna sarılan bir aksesuar türüdür. Atkı modelleri hem erkeklerin hem de kadınların dolaplarındaki tamamlayıcı parçalardan biridir. Erkek atkı modelleri çizgili, kareli, düz tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Kadın atkı modelleri ise çeşitli renk seçenekleriyle ve birbirinden farklı tasarımlarıyla kullanıcılara sunulmaktadır. Kadın atkı modelleri arasında, uzun atkı, kısa atkı, boyunluk atkı ve el örgüsü atkı gibi birçok model yer alır. Atkı seçenekleri kış mevsiminde kadınları soğuktan korurken aynı zamanda kombinlerine hareket katar. Bayan atkı modellerini sizler için FAHHAR kalitesiyle buluşturduk. Sezona damgasını vuracak FAHHAR bayan atkı modellerini incelemek için web sitemizi ziyaret edin. Bütçenize uygun atkı fiyatlarıyla ve aynı gün kargo fırsatıyla FAHHAR’dan alışveriş yapmanın keyfini çıkarın.

Atkı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Atkılar kış mevsiminde soğuktan korunmak için kullanılır. Bu yüzden kadın atkı modellerini seçerken kumaşının soğuğa karşı dayanıklı yün karışımlı kumaşlardan üretildiğine dikkat etmeniz gerekir. Atkı seçiminde kumaşın soğuğa karşı dayanıklı olması kadar kaliteli olması da önemlidir. Kaliteli kumaşlardan üretilen atkı seçenekleri hemen tüylenme yapmaz ve size daha uzun ömürlü bir kullanım sunar. Yaz aylarında aksesuar olarak boynunuza saracağınız atkı seçeneklerinde ise sizi terletmeyecek nefes aldıran kumaşlardan üretilen atkı modellerini tercih edebilirsiniz. Atkınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise atkının modelidir. Tarzınıza ve yapacağınız kombine göre boyunluk atkı, düz atkı ya da desenli atkı modellerini seçebilirsiniz. Bir atkıda olması gereken tüm özellikleri bir araya getirdiğimiz yeni sezon atkı modellerimizi incelemek için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bütçenize uygun atkı fiyatlarıyla ve yerli üretim avantajıyla FAHHAR’dan alışveriş yapmanın ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz.

Bayan Atkı Modelleri

FAHHAR’ın atkı modelleri arasında “karma desen atkı, desenli püsküllü atkı ve çizgili püsküllü ponponlu atkı” yer alıyor. FAHHAR’ın 2020 sonbahar kış koleksiyonunda en çok beğenilen parçalarından biri olan karma desen atkı modeli, bu sezonda dolaplarınızdaki yerini almayı bekliyor. Yumuşak dokuma kumaştan ürettiğimiz, uzun, kenarları ponpon püskül detaylı, karma desenli atkı modelimizi; cepli parkalarımızla ve baggy mom jean pantolonlarımızla kombinleyerek stilinize hareket katın. Özel tasarımıyla kış kombinlerinizde fark yaratacak karma desenli atkı modelimize sahip olmak için hemen alışverişe başlayın. Yumuşak dokusuyla sizi hem rahat ettirecek, hem de kış aylarında sıcak tutacak olan desenli püsküllü atkı modelimizle görünümünüze cool bir hava katabilirsiniz. 203 karma desenden oluşan, desenli püsküllü atkı modelimizi çift kat, sık dokuma kumaştan sizler için özenle tasarladık. Desenli püsküllü atkı modelimizi, cep detaylı kapitone kabanlarımızla, punto dikişli scuba pantolonlarımızla ve botlarınızla kombinleyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz. İnce çizgili desenden oluşan, yumuşak, çift kat, sık dokuma kumaştan ürettiğimiz, kenarlarından bir tarafı ponpon bir tarafı top püsküllü olan çizgili püsküllü ponponlu atkı modelimiz, dolabınızdaki basic parçalardan biri olmaya aday. Çizgili püsküllü ponponlu atkı modelimizi, cepli parkalarımızın siyah rengiyle ve yüksek bel mom jean pantolonlarımızla kombinleyebilirsiniz. Kombininizin tamamlayıcısı olarak postallarınızı tercih edebilirsiniz.  Yüksek kaliteli kumaşlardan ürettiğimiz yeni sezon kadın atkı modellerimizle, mont, kaban ve trençkotlarınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. FAHHAR’ın yeni sezon bayan atkı modellerini incelemek için hemen web sitemizi ziyaret edin. Kış aylarında sizi daima sıcak tutacak yeni sezon kadın atkı modellerimize, aynı gün kargo fırsatıyla ve yerli üretim avantajıyla sahip olun.

Çerez Kullanımı