Bomber Kısa Gömlek Ceket Bej
1
$71.49 KDV Dahil
2
$93.49 KDV Dahil
V Yaka Kadın Ceket Krem
2
$93.49 KDV Dahil
V Yaka Kadın Ceket Lacivert
2
$93.49 KDV Dahil
$30.75 KDV Dahil
$30.75 KDV Dahil

Kadın Ceket Modelleri

Kadın ceket modelleri kullanımı rahat ve modern olan parçalar olarak bilinmektedir. Son dönemde yeni tarz parçalar ile kombin oluşturmak da kolay hale geldi. Bayan ceket modellerinde keten kumaş havası ilkbahar ayları için farklı kombinler hazırlamaya yardımcı olmaktadır. Bej renk keten ceket seçeneklerinin düğme detayları ise siyah olarak belirlenmektedir. Modern tarzı öne çıkarak salaş kesim ceket seçenekleri ile gün boyu rahat edebilecek kombinler hazırlanmaktadır. Ceket modellerinde dik yaka ve hakim yaka parçalar 2023 sezonunu yansıtmaktadır.

Gömlek ceket modelleri kadın ceket kategorisi içerisinde yer alan en şık parçalar olarak bilinmektedir. Spor şıklığı devam ettiren yağ yeşili gömlek ceket modelleri ile günün her saatine uyum sağlayacak kombinler hazırlamak da mümkündür. Yağ yeşili rengi 2023 sezonunun en çok tercih edilen renklerinden biri olarak kullanılmaktadır. Farklı tarzlarda hazırlanan bol düğmeli ceket seçenekleri ile gün içerisinde jean pantolon ve gömlek kombinlerinin üzerine alınabilecek bir ceket modeli sunmaktadır. Kadın ceket modellerimizin tümü yeni sezona uygun şekilde tasarlanmıştır.

İnce Kaşe Kadın Ceket Modellerinde Haki Renk Rüzgarı

Kadın ceket modelleri her sezon farklı tarzları ile ön plana çıkmaktadır. Yenilenen ceket kategorisi içerisinde pek çok güncel renk seçeneği de bulunmaktadır. Kadın ceket seçenekleri son zamanların tarzını yansıtan ürünler ön plana çıkarmaktadır. Haki renkte tasarlanan ceketler bu sezon hem şık hem de spor tarz kombinlerinde kullanılmaktadır. Görünümü baştan aşağı yenilemeye yardımcı olan fermuar detaylı ceketler ile birlikte gün boyu rahatlık sağlamak da mümkündür. Bayan ceket kategorisi içerisinde renk uyumluluğu ve model geçişi de yer almaktadır.

Etnik Şeritli Yeni Sezon Ceket Modelleri Arasında Yer Alan Lacivert Ceketler

Bayan ceket modellerinde en tarz görünüme sahip ürünlerden biri etnik şeritli ceketlerdir. Etnik şeritlerin yer aldığı ceketler lacivert ve haki renklerinde hazırlanmıştır. Bayan ceket kategorisinin en çok aranan parçalarından biri haline gelmektedir. Bohem ve etnik tarza sahip olan pek çok kişi bu ceket tasarımları ile aradığı parça üzerinden kombin oluşturmaktadır. Bayan ceket tasarımlarından biri olan bu etnik ceketler kollarında işleme detayları bulunan ürünlerden biridir. İşleme detayları ceketin tarzını da net olarak öne çıkarmaktadır. Yumuşak kumaş detayı ile sevilen parçalardan biridir.

Klasik Modellerden Biri Olan Blazer Ceket Seçenekleri

Klasik ceket modellerinden biri haline gelen blazer ceketler sezonun en çok yankı uyandıran ürünlerinden biridir. Bej renk ve soft renk tasarımları ile birbirinden farklı kombin üzerine uyum sağlamaktadır. Güncel ürün kategorilerinde yer alan bu blazer ceketler klasik görünümden şaşmadan kişilere yeni tarzlar sunmaktadır. Kombin hazırlamak isteyen kişiler için büyük düğme detaylarının bulunduğu blazer ceketler yeni sezona yakışacak şekilde hazırlanmıştır.

Kahverengi Gömlek Model Seçenekleri ile Hazırlanan Kadın Ceketler

Kahverengi gömlek model ceketler sezonun beğeni toplayan dış giyim ürünlerinden biridir. Sitemiz kategorileri içerisinde yer alan bu ürünler kahve tonların hakimiyetini de ön plana çıkarmaktadır. Düğme detayları ile hazırlanan bu ceket modelleri gömlek forma kesilerek kombine uygun hale getirilmiştir. Sezon boyunca pek çok kişinin gözdesi olan parçalardan biridir.

Bej Rengin Modern Duruşu ile Hazırlanan Keten Kumaş Kadın Ceket Modelleri

Bej rengin modern duruşu son zamanlarda büyük ilgi görmektedir. Keten kumaş modası ile hazırlanan kadın ceket modellerinde bej renk kullanımı ön plana çıkmaktadır. Bej renk uyumluluğu ile ceketlerde bulunan düğme detayları da birden fazla görünümü aynı anda sunmaktadır. Günlük kombin önerilerinde dış giyim ürünlerinden biri keten kumaş bej renk ceketlerdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı