$89.95 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
$89.95 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
$89.95 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
ADET
$89.95 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
ADET
$89.95 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
ADET
$44.95 KDV Dahil
$49.95 KDV Dahil
ADET
$53.95 KDV Dahil
$59.95 KDV Dahil
ADET
$44.95 KDV Dahil
$49.95 KDV Dahil
ADET
$44.95 KDV Dahil
$49.95 KDV Dahil
ADET
$53.95 KDV Dahil
$59.95 KDV Dahil
ADET
$53.95 KDV Dahil
$59.95 KDV Dahil
ADET
$53.95 KDV Dahil
$59.95 KDV Dahil
ADET
$53.95 KDV Dahil
$59.95 KDV Dahil
Tükendi
ADET
$44.95 KDV Dahil
$49.95 KDV Dahil
Tükendi
ADET
$39.95 KDV Dahil
$59.50 KDV Dahil

Kadın Pantolon

Belden başlayan iki bacağa geçirilen ve paçaları bileklere kadar uzanan kıyafet türüdür. Pantolon hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilen bir alt giyim türüdür. Erkek pantolon modelleri alışıla gelmiş tasarımlarıyla geçmişten günümüze moda sektöründeki yerini korumaktadır. Kadın pantolon modelleri ise bu anlamda her sezon değişiklik göstermektedir. Dönem dönem değişen kadın pantolon modellerinde trendler çok hareketlidir. Kadın pantolon modelleri arasında; geniş paça pantolon, dar paça pantolon, kumaş pantolon, jean pantolon, palazzo pantolon, deri pantolon, keten pantolon, yüksek bel pantolon modelleri yer alır. Kısacası kadın pantolon modelleri hem tasarımları hem de kumaşları açısından farklılık göstermektedir. Kadın pantolon seçeneklerinin bu kadar çeşitli olması pantolonun her tarzdan kadının giyebileceği bir kıyafet türü olduğunun göstergesidir. Tesettürlü kadınların da rahatlıkla giyebileceği forma üretilen bayan pantolon modelleri hem vücudu sarar hem de hatları belli etmez. Bu yönüyle bayan pantolon modelleri ölçülü giyinmeyi seven kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu yüzden sektörün önde gelen markaları da kadınların taleplerine yönelik yeni sezon kadın pantolon modellerini üretmektedir. FAHHAR da özellikle ölçülü giyinmeyi seven kullanıcılara yönelik ürettiği çeşitli bayan pantolon seçeneklerini kullanıcıların beğenisine sunan markalardan biridir. FAHHAR’ın cebinizi düşünen kaliteli pantolon fiyatlarıyla kombinlerinizi tamamlamak için hemen web sitemizi ziyaret edin.

Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Pantolonlar gün boyunca size eşlik eden kıyafetlerinizden biridir. Bu yüzden pantolon seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Kadın pantolon modeli seçiminde önemli olan ilk faktör pantolonun kumaşıdır. Pantolonun kumaşının kaliteli olması hem elde ettiğiniz görünüm açısından hem de rahat etmeniz açısından önemlidir. Aşırı sert kumaşlardan üretilen kadın pantolon modelleri size rahat bir hareket alanı sunmaz. Kadın pantolon modeli seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer faktör ise pantolonun vücut tipinize uygun olmasıdır. Pantolonun bedeninizi tam sarması sizi olduğunuzdan daha zarif göstereceği için pantolonunuzun bedeninize tam oturması gerekir. Buna ek olarak paçaları kısa olan bayan pantolon modelleri sizi daha kısa göstereceği için tam boy pantolon seçeneklerini tercih etmeniz gerekir. Pantolonun kumaş yapısı da pantolon seçiminizi etkileyen önemli faktörlerden biridir. Yazın sıcak aylarda nefes aldıran kumaşlardan üretilen bayan pantolon seçeneklerini tercih etmeniz daha rahat etmenizi sağlar. Kış aylarında ise triko ya da yün kumaşlardan üretilen kadın pantolon seçeneklerini tercih ederek vücut ısınızı koruyabilirsiniz. Bir pantolonda aradığınız tüm özellikleri şimdi FAHHAR kalitesiyle buluştu. Yeni sezon kadın pantolon modellerimizle ister şık ister spor kombinler yapın. Her tarza ve zevke uygun kadın pantolon modellerini incelemek için web sitemizi ziyaret edin. Bütçenize uygun pantolon fiyatlarıyla FAHHAR’dan alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayın.

Bayan Pantolon Modelleri & Seçenekleri

FAHHAR farklı renk, kalıplarda çeşitli pantolon modellerini sizler için tasarladı. FAHHAR’ın kadın pantolon modelleri arasından zevkinize ve giyeceğiniz ortama göre istediğinizi tercih edebilir; tarzınıza  farklı bir hava katabilirsiniz. Pantolon kategorimiz altında “straight high ankle jean pantolon, wide high palazzo jean pantolon, baggy mom jean pantolon, yırtmaç detaylı straight pantolon, punto dikişli scuba pantolon, cepli yırtmaç detaylı pantolon, tek pile havuç pantolon, pileli boru paça pantolon, palazzo pantolon, geniş pantolon, çift pileli binici pantolon, pileli boru paça pantolon, pile detaylı katlamalı pantolon, yüksek bel mom jean pantolon, tina pantolon, fit jean pantolon” modelleri yer alıyor. Yüksek kaliteye sahip uygun fiyatlı yeni sezon kadın pantolon modellerimize sahip olmak için web sitemizi ziyaret ederek alışverişe başlayabilirsiniz.

Çerez Kullanımı