$99.95 KDV Dahil
$114.95 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
$114.95 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
$114.95 KDV Dahil
$99.95 KDV Dahil
$114.95 KDV Dahil
$109.95 KDV Dahil
$129.95 KDV Dahil
$109.95 KDV Dahil
$129.95 KDV Dahil
$109.95 KDV Dahil
$129.95 KDV Dahil
ADET
$64.95 KDV Dahil
$69.95 KDV Dahil
ADET
$49.95 KDV Dahil
$59.95 KDV Dahil
Tükendi
$149.95 KDV Dahil
$199.95 KDV Dahil

Kadın Bluz Modelleri

Bluz modelleri üst giyim kategorisinin yıldızlı ürünleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile güncel ürünlere ulaşmak isteyen kişiler sitemizi ziyaret etmektedir. Kadın bluz modasını takip eden kişiler için çeşitli ürün seçenekleri sunulmaktadır. Bu bluz modelleri arasında kruvaze modeller bu senenin en yaygın parçalarından biridir. Bluz modelleri içerisinde renk ton geçişleri de pek çok açıdan avantajlı hale gelmektedir. Özellikle kaliteli dikim ürünlerde balon kol detayı da bluz modelleri ve ürünlerine ayrı bir hava kazandırmaya devam etmektedir.

Günlük kombinlere uyum sağlayacak modellerin tamamı kadın bluz kategorisi içerisinde yer almaktadır. Kadın bluz ürün grubu ile şık kombin hazırlıkları tamamlanmaktadır. Son zamanların beğeni kazanan kruvaze bluz modelleri ve balon kol detayları da 2022 ve 2023 modasını yansıtmaktadır. Ürün seçenekleri yenilenen sezon içerisinde bambaşka bir görünüm sunmaktadır. Kadın bluz seçeneklerinde ekru ve bej renkleri bu sezonun en soft görünümüne sahip ürünleridir. Özellikle bu ürünler ile beraber jean kombinleri oluşturmak da keyifli hale gelmektedir.

Pamuk Kruvaze Bluz Modelleri ile Rahat Kombinler Oluşturma

Pamuk kumaşı bluz modellerinde görülen ve tasarımı bambaşka bir forma dönüştüren ürünlerden biridir. Kruvaze bayan bluz modelleri ile rahat kombinler oluşturmak isteyen kişiler ilk olarak bu pamuk ürünleri tercih etmektedir. Son sezona yakışacak parça tasarımları ile balon kol detaylı pamuk kruvaze ürünlerin tamamı şıklığın ve rahatlığın bir göstergesi olarak kabul edilmektedir. Birbirinden farklı tasarım ile hazırlanan bu ürünler kombin oluşturmada da yardımcı olmaktadır. Tasarlanan her ürün farklı renklerde hazırlanarak kişilerin tarzına uygun forma getirilmektedir.

Açık Renk Kruvaze Bluz Model Seçenekleri ile Yeni Sezon Kombinleri Tasarlama

Açık renk kruvaze bayan bluz model seçeneklerinin tamamı yeni sezon ürünlerini de harekete geçirmektedir. Bu tasarımlar soft renk ile oluşturulan kombinleri de büyük oranda desteklemektedir. Sezonun beğenilen tarz görünümlerine anında ulaşmak isteyen kişiler için birbirinden farklı şekilde hazırlanan bluz modelleri rahatlığı da ön plana çıkarmaktadır. Açık rengin hakim olduğu bu bayan bluz kategorisinde beyaz, ekru ve bej renkleri ile tasarlanan farklı pek çok ürün bulunmaktadır. Balon kol ya da büzgü kol detayları ile bluzlar şıklığını bu şekilde konuşturmaktadır.

Miranda Büzgü Kol Detaylı Ekru Renk Bluz Modelleri ile Günlük Kombinler

Miranda büzgü kol detaylı ekru renk bayan bluz modelleri ile sezonun en popüler günlük kombinlerini hazırlamak da mümkün hale gelmektedir. Birbirinden farklı renk seçenekleri arasında ekru rengi tercih eden kişiler büzgü kol detayının ön plana çıktığı bluzlar ile sezona yakışacak tarz bir görünüm elde etmektedir. Güncel ürün seçenekleri arasında yer alan bu ürünler farklı renkleri ile kişilere yeni kombin önerileri oluşturmaya devam etmektedir.

Crop Model Yeşil Büzgü Kol Bluz Modelleri

Crop model yeşil büzgü kol detaylı bluz modelleri 2023 sezonun modasını harekete geçirecek ürünler arasına girmektedir. Bu tasarımlara sahip olan ürünler kişilere uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Üstelik jean kombinleri üzerine giyilen kadın bluz modelleri crop model şıklığını da katlamaktadır. Sezonun en gösterişli parçaları ile tarz görünüm kazandıracak ürünlere sahip olmak mümkündür.

Gofreli ve Crop Bluz Modellerinde İşlenen Desen Şıklığı

Yeni sezon bluz modellerinde gofreli ve crop bluzlar birbirinden şık parçalar haline gelmektedir. Renk seçenekleri geniş bir kategori içerisinde sunulan bu bluzlar ile tarz görünüm elde etmek mümkündür. Oluşturulan tasarımların tamamı son sezon modasını da canlandırmaktadır. Günlük ve davet kombinleri olarak tercih edilen bu kadın bluz seçenekleri farklı kombin tasarımları ile Fahhar online alışveriş sitemizde bir araya getirilmektedir.

Çerez Kullanımı