Bebek Yelek Modelleri

Bebek giyimde çok büyük bir yere sahip olan bebek yelek, bebekleri soğuktan korunmak için en çok tercih edilen parçalar arasında yer almaktadır. Bebeklerde şık bir görüntü sağlamak amacı ile tamamlayıcı bir unsur olarak giydirilen yelekler çok sık kullanılan bir üründür. Gündelik olarak giydirilebilen, formal kıyafetlerin içine uyum sağlayan ve hafif serin olan havalarda çok fazla tercih edilen ürünler olmaktadır.

Bebek Yelek Seçenekleri & Fiyatları

Çok fazla tercih edilen ve hem koruyucu hem de şık duran kapüşonlu şişme bebek yelek modelleri, bebek kıyafetleri arasında mutlaka bulunması gereken bütünleyici bir parçadır. 0-6 yaş aralığında satın alabileceğiniz bebek yelek modelleri renkli, baskılı, desenli tasarımları ile geniş bir yelpaze sunmaktadır.

0-3 yaş aralığında olan bebekler için üretilmiş olan yenidoğan bebek yelek modelleri de 0 pamuk materyali ile üretilmekte ve yenidoğan bebeklerin hassas cildine uygun olmaktadır. Konforlu ve şık olan bebek yelek seçenekleri çeşitli tarz ve desende olmaktadır. Bu modeller; bebeğin bütün istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Düğmeli, çıtçıtlı veya fermuarlı yelek çeşitleri isteğe bağlı olarak şekillenmektedir.

Mevsim Şartlarına Uygun Yelek Modelleri

Bebek yelek modelleri her türlü mevsimsel şarta uygun olacak şekilde, ebeveynler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Penye bebek yelek modelleri nefes aldıran kumaş yapısı ile bebeğin hareket kabiliyetini kısıtlamadan, terleme ve rahatsızlık yaratmadan rahatlıkla kullanılmaktadır. Penye ve pamuklu özellikte olan bebek yelek çeşitleri dört mevsim kullanılmaktadır. Kalın ve ince kumaş yapıları ile satışa sunulan, uzun kollu bebek yelek modelleri, her mevsim kullanıma elverişli olmaktadır. Kapüşonlu veya kapüşonsuz seçenekleri ile de dış giyimde önemli bir yere sahip olmaktadırlar.

Bebek Yelek Modası

Özel günlerde kullanılan çizgili bebek yelek modelleri erkek bebeklere giydirdiği zaman; gömlek ve papyon ile çok güzel bir uyum yakalamaktadır. Bazı modellerde de yeleğin önünde kruvaze düğme detayı olmakta ya da arkada kemer ayrıntısı olmaktadır. Düğmeli, fermuarlı, çıtçıtlı bebek yelek seçenekleri pek çok değişik tarzda satışa sunulmaktadır.

Önünde tek ya da çift cep ayrıntısı olan yelekler de 3-6 yaş aralığında olan bebeklerin kullanımına uygun olmaktadır. Günlük hayatta bebekler için çok uygun olan cepli yelekler; mendil ya da gözlük gibi eşyaları korumak ve taşımak için gereklidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı