$13.41
$23.68
$13.41
$23.68
$13.41
$23.68
$24.47
$27.62
$24.47
$27.62
$24.47
$27.62
$34.73
$37.10
$34.73
$37.10
$34.73
$37.10

Bebek Ceket Modelleri

Günlük hayatta her mevsime uygun olarak çeşitli kumaş türlerinden tasarlanıp, hazırlanan bebek ceket modelleri; hava şartlarına bağlı olarak, farklı modellerde satışa sunulmaktadır. Yaz mevsiminde serin geçen akşamlarda ve kış mevsiminin karlı, soğuk günlerinde seçim yapılması gereken bebek ceket çeşitleri farklılık göstermektedir.

Bebek Ceketi Seçenekleri & Fiyatları

Yaz mevsiminde ılık esinti ve serin geçen akşamlar için kullanılan bebek ceketi; kapüşonlu modeller şeklinde olmaktadır. Ilık esen rüzgarlar bebeklerin hassas yapılarına dokunmakta ve hastalanmalarına neden olmaktadır. Kapüşonlu özelliği ile kulak ve boğaz bölgeleri kapandığı için bu etkilenmenin de önüne geçilmiş olur. Yaka kısmında bulunan bağcık bölümü ile boğaz bölümünü istenilen şekilde ayarlanabilmektedir. Bahar aylarında da penye bebek ceket modelleri gündüzleri kullanımlarına uygun olan çeşitler arasında yer almaktadır.

Pamuklu bir dokuya sahip olan penye ceketler, üşümenin ya da terlemenin önüne geçerek, çok konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Örgü bebek ceket modelleri, bebeklerin ten rengine veya kendi zevkinize göre farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Cinsiyet durumunu göre satın alınan, bebek ceket seçenekleri çok daha uygun seçeneklerle satışa sunulmaktadır. Unisex bebek ceketler de ortak kullanım özelliğine sahip olan modeller arasında yer almaktadır.

Bebek Ceket Moda Çeşitliliği

Sonbahar aylarına uygun olan bebek ceket yelek modelleri de jean kumaşlarından yapılmakta ve sportif bir şıklık sunmaktadır. Kız bebekler için etekli, erkek bebekler için düz kesimler şeklinde satışa sunulmaktadır. Günlük kullanım için uygun olan bebek ceketi şapkalı modeller de ihtiyaç duyulduğu her an kullanabilir, bu sayede bebeklerin hasta olma olasılığının da önüne geçilmiş olunur. Bahar aylarında havanın değişken olduğu durumunda, bebeklerin hassas vücutları bu durumdan çok çabuk etkilenir. 3 renkli bebek ceketi modellerini, taşınabilir ebatta oldukları için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mevsimsel Kullanılan Bebek Ceket Modelleri

Bahar aylarına uygun olan bebek pelüş ceket çeşitleri çok fazla kullanılan çeşitler arasında yer almaktadır. Kış aylarında da yumuşak dokusu ile bebeklerin cildine zararı olmayan peluşlar sıcak tutma özelliğinden dolayı çok fazla kullanılmaktadır. Şık tasarımları ile çok fazla beğeni kazanan tüylü bebek ceket modelleri özel organizasyonlarda çok fazla tercih edilen, gösterişli bir giyim tarzı olmaktadır. Her mevsime uygun olan bebek ceket seçenekleri çok farklı çeşitleri ile satışa sunulmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı