AYAKKABI


En şık ve en zarif ayakkabı modelleri uygun fiyatlarla ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle FAHHAR'da sizleri bekliyor. Mevsimlere göre kullanımı değişiklik gösteren ayakkabı modellerinde konfor ve şıklık her zaman önceliğimiz olmuştur. Kombinlerimizin de bir parçası olmuş ayakkabı, sneakers, sandalet ve terlik modelleri bu bağlamda modanın da odak noktası haline gelmiştir.
 
Mevsimlerdeki değişiklik ayakkabı modellerine de yansımış, yaz mevsiminin de gelmiş olmasıyla daha ferah olan açık ayakkabı modelleri en çok tercih edilir hale gelmiştir. Sandalet ve terlik olmak üzere yazın modası olmuş bu modeller gerek şıklık gerekse de rahatlık açısından  tercih edilen modeller olarak yaz mevsiminin moda ve trend ürünleri arasında yer almıştır. 


Güçlü adımlarınızı spor yaparken atmak istiyorsanız sneakers, sahil gezintileri insanıyım diyorsanız sandaletten yana kullanabilirsiniz. Ofis şıklığına tamamlayıcı ayakkabı arayışınız varsa püsküllü ayakkabılara göz atmayı ihmal etmeyin. Vintage bir kişiliğe sahipseniz Fahhar etnik koleksiyon parçası olan hasır terliklere mutlaka göz atmalısınız.


FAHHAR'da sizlerin günlük, özel ve çalışma yaşamlarınız için üretiiğimiz sandalet, terlik ve sneakers modelleri bu kıstaslar göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve uygun fiyatlarla sunulmuştur.


Aynı zamanda FAHHAR'da ürünleri en iyi şekilde sizlere sunmak kadar müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi gibi hususlar her zaman ön planda tutulur. 

Çerez Kullanımı